Ремонт посудомоечных машин bosch

- - - - -
  • Авторизуйтесь для ответа в теме
Ремонт посудомоечных машин bosch В этой теме нет ответов
 

#1 exmocom

exmocom

Отправлено 23 Dec 2021 - 12:29

Ремонт посудомоечных машин bosch заходи не варто розпочинати, не перевіривши терміни гарантійного обслуговування посудомийної техніки. Найчастіше виробник дає 1 рік гарантії, але відповідальні компанії продовжують період безплатного ремонту або заміни до 5 років.

Якщо машина зламалася протягом першого року експлуатації, проводити самостійне розбирання або заміну запчастин не рекомендується. Слід одразу зв'язатися з магазином, де було куплено посудомийку, та уточнити правила на ремонт посудомоечных машин bosch.

Продавець-консультант у магазинi
Під час придбання ГСМ слід поцікавитись і термінами гарантійного обслуговування. Якщо вони не вказані у картці товару, то повну інформацію має надати продавець-консультант

Орієнтовний порядок дій:

подання заяви на гарантійний ремонт – у магазині чи сервісному центрі мають надати спеціальну форму або заповнити самі;
  • вибір зручного часу для вивезення техніки;
  • складання акта передачі у момент вивезення;
  • за бажання – подання заяви видачу підмінного товару.
  • Останній пункт прописаний у законі "Про захист прав споживача" (ст.20). Заява вручається представникам магазину під підпис, оригінал зберігається у покупця. Замість зламаної техніки видають нову той самий клас на весь час ремонту.

Працівники сервісного центру транспортують техніку
Якщо прилад важить 5 кг і більше, турботу про його доставку до сервісного центру бере на себе магазин. Посудомийки відносяться до категорії техніки з безкоштовним транспортуванням

Але не завжди слід поспішати зі здаванням техніки на ремонт. Щоб нібито правильні дії не виявилися казусом, спочатку слід перевірити, чи правильно виконано підключення машини. Так, посудомийка може не працювати, тому що забули встромити вилку в розетку або відкрити кран подачі води.

Якщо установку та підключення посудомийки ви проводили самотужки, не зайвим буде перевірити, чи правильно все приєднали. Основні нюанси самостійного підключення ми навели у наступній статті.

Необхідно перевірити, чи справна проводка і чи увімкнений автоматичний вимикач у квартирному електрощитку. Перевірити подачу струму в розетку можна за допомогою іншого електроприладу.

Якщо всі дії з підключення виконані правильно, а нова машина не виконує завдання або працює з перебоями, радимо скористатися гарантійним обслуговуванням.

Типові поломки та рекомендації мастера по ремонту стиральных машин
З машинами, термін гарантії яких закінчився, все простіше їх можна розбирати, намагатися самостійно замінити дрібні деталі, а якщо достатньо досвіду, то і проводити складний ремонт.

Розглянемо найчастіші проблеми, з якими стикаються власники посудомийок, та з'ясуємо, як налагодити роботу незамінних помічниць.

Не миє (погано миє) посуд
Головні винуватці поганого миття посуду – фільтр, форсунки чи коромисла, які засмічилися. Щоб позбавитися цієї проблеми, потрібно просто вимкнути посудомийну машину і зробити ретельне очищення всіх частин. Потім потрібно перезавантажити пристрій та знову увімкнути. Найскладніша поломка в даному випадку - виходу з ладу циркулярного насоса, він відповідає за обертання коромисел.

Для того щоб його перевірити та замінити, необхідний демонтаж та відключення всіх трубок, які до нього підключені. Після миття посуду можливий каламутний колір та утворення блідого нальоту. Отже, необхідно перевірити ополіскувач і чи є сіль, що регенерує. Якщо посудомийна машина перебуває в експлуатації досить тривалий час, то на її стінах може утворитися вапняний наліт - він і дає каламутні розлучення на посуді.

ПОСУДОМИЙКА ПОГА МИЄ ПОСУДУ АБО НЕ ЗАБИРАЄ ТАБЛІТКУ
Причиною поганого миття також може бути засмічення форсунок або фільтра. Тому слідкуйте за чистотою камери ГСМ та її деталей. Перевірте розміщення посуду у кошиках. Іноді велика страва може блокувати роботу розпилювача або перекривати відсік миючого засобу. Заберіть зайвий посуд із бункера.


Причинами обох проблем могли стати:

Низький тиск у водопроводі;
Несправність ТЕНА, термодатчика;
Не працює циркуляційний насос.
Щоб замінити двигун (помпу), відкрийте доступ до днища.

Вимкніть фішки проводки;
Розтисніть хомут патрубка, зніміть його з місця;
Відстебніть клеми і витягніть вузол з корпусу;
Установка проводиться у зворотному порядку.

Немає нормального зливу води
Насамперед варто поглянути на стан каналізації (як давно її ремонтували), частою причиною відсутності зливу є забитий стік. Для нормалізації роботи посудомийки слід якісно прочистити. Найкраще для цього використовувати спеціальну щітку-йорж на довгому металевому тросі.

Ще однією причиною несправності стає зливний насос. Його засмічення відбувається так само часто, як і фільтруючого елемента. Тому для чищення зливного насоса його необхідно зняти і розібрати. Дрібні та великі частинки сміття видаляють за допомогою проточної води під невеликим тиском.

Несподіване вимкнення машини
Посудомийка, що припинила раніше закінчення циклу роботу, – тривожний сигнал. Одиничний випадок можна пояснити збоєм електронної системи або стрибком напруги, н
https://isservice.com.ua/remont-posudomoechnykh-mashin.html
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных